TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SUKSESE TE GJITHE NXENESVE!(FOTO/VIDEO)

11 shtatori do të mbetet në kujtesë për ata 800 vogëlushë të cilët u ulën për herë të parë në një bankë shkolle ndërsa për më të rriturit, maturantët, mbetet një sfidë pasi ky është viti i drejtimit të jetës së tyre, fakte këto që u theksuan edhe në ceremoninë zyrtare të fillimit të vitit te ri shkollor.Artikuj Pasardhes

KURBIN/MILOT, PERMBYLLET PROJEKTI “HAPESIRA PUBLIKE TE DOMOSDOSHME”.KOORDINATORI THIRRJE BASHKISE:NDERTONI AMBJENTE SPORTIVE PER TE RINJTE! (FOTO/VIDEO)

Në qytetin e kurbinit është bërë përmbyllja e projektit: hapësira publike të domosdoshme, financuar nga leviz Albania. Në këtë takim merrnin pjesë përfaqësues të pushtetit vendor, qëndror si dhe qytetarë të shumtë.Koordinatori i projektit i ka bërë thirrje bashkisë që të marrë masa dhe të ndertojë edhe në Milot ambjente[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *