TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, LUMI DRIN/AMBJENTALISTI APEL INSTITUCIONEVE:NDERHYNI TANI SA NUK ESHTE SHUME VONE!

Lumi drin në qytetin e Lezhës prej kohësh është kthyer në një lumë të vdekur.Sipas ambjentalistit Jak Gjini situata është mjaft e rëndë dhe duhet që të ndërhyhet menjëherë për përmirësimin e situates.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *