TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, AKU NE TERREN PER MONITORIM TE VAZHDUESHEM. (FOTO/VIDEO)

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka shtuar kontrollet për këtë fillim viti shkollor.Sipas drejtorit të A.K.U Lezhë deri më tani nuk është konstatuar asnjë problem.Megjithate AKU do të jetë në monitorim të vazhdueshëm me qëllim parandalimin e abuzimeve me produktet ushqimore.Artikuj Pasardhes

Lezhe, Reshjet e borës në autostradën Lezhë -Shkodër (FOTO/VIDEO)

Edhe qarku i Lezhës është përfshirë nga reshjet e dëborës,duke sjellë probleme në disa zona. Lëvizja në superstadën Lezhë-Shkodër u vështirësua nga dëbora e cila ngriu.Për pasojë një furgon mallrash doli nga rruga dhe u përmbys në afërsi të Gjadrit, por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar. Në këtë segment[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *