TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KABUJT AJRORE/BASHKIA LOJE FJALESH APO PRESION?! (FOTO/VIDEO)

Muajt kalojnë dhe bashkia e Lezhës nuk ka marre asnjë masë kundrejt operatorëve kabllorë për sa u përket kabllove të cilët duhej të ishin hequr kohe më parë.Pavarësisht trajtimit disa herë të kësaj problematike, askush nuk reagon për zgjidhjen e situatës.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, INAUGUROHET NJE TJETER QENDER SOCIALE.(FOTO/VIDEO)

Qytetit të Lezhës i është shtuar edhe një qëndër e re sociale.Kjo qëndër do jetë në funksion të moshës së tretë, grave të dhunuara si dhe ofron kurse profesionale për gratë dhe vajzat në nevojë.Realizimi i kësaj qëndre ka qënë një iniciativë e Bashkisë së Lezhës.Nënkryetari i Bashkisë Lezhë,Enver Hafizi[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *