TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, AKSIDENT I RENDE NE AKSIN LAÇ-LEZHE (FOTO/VIDEO)

Një aksident i rënde ka ndodhur në rrugën Laç – Lezhë. Mësohet se dy makinat janë përplasur pas një parakalimi të gabuar.Për pasojë dy persona janë plagosur rëndë dhe ndodhen në spital.Artikuj Pasardhes

LEZHE, ISSH INSPEKTON BIZNESIN NE PLAZHIN E SHENGJINIT DHE TALES/DEDA:PUSHUES, BRAKTISNI BIZNESET QE NUK OFROJNE HIGJENE!

Inspektoriati Shëndetësor Shtetëror ka nisur një aksion për të identifikuar problemet në subjektet e kontrolluara prej tyre në zonat turistike të plazhit të Shëngjinit dhe atë të Tales.Kushtet Higjeno-Sanitare janë shkelur me mangësi në dokumentacion dhe sipas drejtorit të ketij inspektoriati Eltar Deda, kjo problematike përkthehet në mangësi edhe në[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *