TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MUAJI GUSHT/TURIZEM, DASMA, NXEHTE DHE TRAFIK.(FOTO/VIDEO)

Trafiku në rrugët e qytetit të Lezhës gjatë gjithë ditëve të muajt gusht ka qënë mjaft i renduar.Ardhja e emigrantëve dhe turistëve të shumtë në Lezhë ka rënduar qarkullimin në hyrje daljet e qytetit.Artikuj Pasardhes

DEBORA NE LEZHE, BLLOKOHEN 6 FSHATRA (FOTO)

Moti i keq që ka pushtuar vendin ka bllokuar disa fshatra, kryesisht në zonën verilindore të Shqipërisë. Mësohet se në Lezhë, prej mbrëmjes të së martës, si pasojë e reshjeve të borës janë të bllokuar fshatrat Ungrej, Kalivac, Fregen, Kalur, Kashnjet dhe Gjobardhaj. Rruga e Kreshtës që të dërgon drejt[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *