TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, AFRIMI I FILLIMIT TE VITIT TE RI SHKOLLOR/PULAJ:TE GJITHE TE PAJISUR ME LIBRA.(FOTO/VIDEO)

Me fillimin e vitit të ri shkollor të gjithë nxënësit do të jenë të pajisur me libra, kështu është shprehur drejtori i arsimit në Lezhë Bardhok Pulaj.Ai ka theksuar edhe kategoritë e atyre nxënësve të cilët do të mund ti përfitojnë librat shkollorë falas.Artikuj Pasardhes

LEZHE, SHETITORJA QE DUHEJ TE THITHTE TURISTE! (FOTO/VIDEO)

Problematika e dëmtimit të hapësirave publike të qytetit të Lezhës është trajtuar disa herë në edicionet tona informative por dëmtimi i shëtitores pranë lumit Drin vazhdon të mbetet shqetësues pasi dita ditës parmakët e drunjtë po hiqen nga vendi i tyre dhe disa pjese të trotuarit janë dëmtuar.Problem tjetër që[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *