TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TURISTE TE SHUMTE:NJE PERLE E SHQIPERISE. (FOTO/VIDEO)

Qyteti i Lezhës është një vënd mjaft i bukur i cili ka pranë saj malin, detin, kodrat, lagunen dhe lumenjtë.Vitet e fundit ky qytet pret turistë të shumtë nga shumë vënde të botës të cilët mbeten mjaft të kënaqur me atë çfarë gjejnë në Lezhë.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, NE DITEN NDERKOMBETARE TE SHERBIMIT ZJARREFIKES.(FOTO/VIDEO)

Dita ndërkombëtare shërbimit zjarrëfikës nuk e gjen në gjëndje të mirë shërbimin zjarrfikës në Lezhë për sa i përket logjistikës.Megjithatë punonjësit e shërbimit zjarrefikës në Lezhë kanë zhvilluar një aktivitet sensibilizues se si të shmangen rastet e fatkeqësive nga rënia e zjarreve. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *