TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DEMTOHEN KOSHAT E MBETURINAVE PERGJATE SHETITORES SE LUMIT DRIN.(FOTO/VIDEO)

Qytetarë të papërgjegjshëm kanë dëmtuar koshat e mbeturinave të cilët janë të vendosur në shëtitoren buzë lumit drin.Me marrjen në dorëzim nga ana e bashkisë Lezhë tani pritet të shihet se kur do të ndërhyhet për rregullimin e saj.Artikuj Pasardhes

LEZHE, FATMIR LIMAJ, “NDERI I QARKUT” LEZHE.(FOTO/VIDEO)

Kryetari i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj, e nderpreu për një ditë fushatën zgjedhore.Këtë të enjte Limaj ishte i pranishëm në ceremoninë e marrjes së çmimit në Lezhë, ’’Simbol i luftëtarit dhe komandant atdhetar, politikanit vizionar e të palodhur për integrimin euro atlantik dhe prosperitetin kombëtar”.Ishte ky motivacioni me të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *