TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, AKU/INSPEKTIME TE SHUMTA, GJOBA DHE BLLOKIME.(FOTO/VIDEO)

Autoriteti kombëtar i ushqimit në Lezhë që nga muaji qërshor e deri më tani ka kryer 326 inspektime.Sipas drejtorit të i aku-së Lezhë Lekë Prendi janë gjobitur 8-subjekte për mungesë të higjienës, janë bllokuar 5 biznese si dhe është sekuestruar 172 kg gjizë.Artikuj Pasardhes

LEZHE, LAMTUMIRE GJOVALIN KADELI! (FOTO/VIDEO)

Eshtë përcjellë për në banesën e fundit deputeti dhe biri i Lezhës Gjovalin Kadeli i cili ndërroi jetë pak ditë më parë në një spital të Italisë ku po kurohej nga një sëmundje e rëndë.Mijëra qytetarë, politikanë, kolegë, miq, të aferm e famijarë mes lotëve i kanë dhënë lamtumirën e[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *