TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DITA E SHTEGETAREVE MBLEDH NE SHESH MIJERA QYTETARE.(FOTO/VIDEO)

15 gushti, Festa e Shtegëtarëve e kthyer tashmë në traditë u festua në sheshin e rikualifikuar të qytetit të Lezhës. Me mijëra qytetarë emigrantë dhe jo vetëm i janë bashkuar festës në sheshin kryesor me mundësi të shumta argëtimi.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, “1 MAJI” NUL/AS PROTESTA AS FESTIME.(FOTO/VIDEO)

Në qytetin e Lezhës për datën e 1 majit nuk është organizuar asnjë aktivitet.Qytetarët të pyetur për sa i përket kësaj dite nese e konsiderojnë festë apo protestë ata shprehin mendime të ndryshme gjithashtu ata theksojnë se në Shqipëri sipas tyre është rritur numri i të papunëve. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *