TV LEZHA

TV LEZHA

TVLEZHA BASHKIA LEZHES PERMIRESON SHERBIMET NDAJ QYTETAREVE

Bashkia e Lezhës po ofron infrastrukturën e duhur në shërbim të qytetarëve.Falë ndërhyrjes në gjëndjen civile tashmë bashkia ofron për qytetarët një seri veprimesh zinxhir në të njëjtin ambjent duke kusyer kohën e qytetarëve dhe duke rritur cilësinë e shërbimit.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, FESTOHET 105 VJETORI I PAVARESISE.(FOTO/VIDEO)

Kremtimet për 105 vjetorin e pavarsisë janë zhvilluar edhe në Lezhë.Obelisku i Besëlidhjes mblodhi rreth vetes autoritete vendore dhe qytetarë të shumtë që morën pjesë në ceremoninë për ngritjen simbolike të flamurit.Ishin kreu i bashkisë Fran Frrokaj dhe prefekti i Lezhës Gjergj Prendi që ngritën flamurin nën tingujt e himnit[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *