TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHENGJIN/NDERHYRJA E SHPEJTE BEN TE MUNDUR FIKJEN E ZJARRIT.(FOTO/VIDEO)

Zjarri i rënë pasditen e së martës në shëngjin është fikur.Sipas drejtorit të zjarrefikëses në Lezhë Agustin Pepkolaj.Ndërhyrja e shpejtë ka bërë që çdo gjë të vihej nën kontroll.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, DEGRADIMI I NJE LUMI! (FOTO/VIDEO)

Lumi drin në qytetin e Lezhës çdo ditë e më shumë po shkon drejt degradimit të plotë pasi në të nuk derdhet aspak ujë nga hidrocendtralet dhe njerezit e papërgjegjshëm vazhdojnë të hedhin në të mbeturina pa kriter. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *