TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHENGJIN/FLUKS TURISTESH, BASHKIA:KEMI PERMIRESUAR SHERBIMET.(FOTO/VIDEO)

Bregdeti i Shëngjinit në muajin gusht është i mbipopulluar nga turistët e shumtë nga vende të ndryshme.Sipas administratorit Tonin Uldedaj numri i lartë i turistëve ka të bëjë me përmirësimin e kushteve dhe shërbimeve.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *