TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, GUSHTI NUK SJELL VETEM TE NXEHTIN!(FOTO/VIDEO)

Që në ditët e para të gushtit kaosi dhe trafiku në rrugët e qytetit të Lezhës ka qënë mjaft i madh.Jo vetëm fundjava, por edhe ditët e tjera të javës krijojnë jo pak probleme në qarkullimin e automjeteve në qytetin e Lezhës.Artikuj Pasardhes

LEZHE, SITUATA NGA DEBORA/MHILLAJ: SITUATA NEN KONTROLL.(FOTO/VIDEO)

Situata nga reshjet e dëborës në qarkun e Lezhës nuk paraqitet problematike ka theksuar Drejtori i Emergjencave Civile Ndrekë Mhillaj.Ai ka bërë me dije se në zonat malore në Mirditë kanë rënë rreth 40 cm deborë.Në rrugët kryesore janë 4 borëpastruese të cilat po punojnë për të mbajtur rrugët të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *