TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KESHILLI BASHKIAK/PARKINGJET NE LEZHE DHE SHENGJIN ME PAGESE!? (FOTO/VIDEO)

Në Lezhë është mbledhur këshilli bashkiak për të diskutuar dhe miratuar pikat e rendit të ditës.Ndër problemet kryesore që janë paraqitur për diskutim kanë qënë hapësirat për varreza si dhe mundësia që parkingjet në Lezhë dhe Shëngjin të bëhen me pagesë.Artikuj Pasardhes

LEZHE, NE DITEN NDERKOMBETARE TE SHERBIMIT ZJARREFIKES.(FOTO/VIDEO)

Dita ndërkombëtare shërbimit zjarrëfikës nuk e gjen në gjëndje të mirë shërbimin zjarrfikës në Lezhë për sa i përket logjistikës.Megjithatë punonjësit e shërbimit zjarrefikës në Lezhë kanë zhvilluar një aktivitet sensibilizues se si të shmangen rastet e fatkeqësive nga rënia e zjarreve. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *