TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHENGJIN/POLICIA BASHKIAKE AKSION KUNDER TREGTAREVE AMBULANTE QE PERDORIN BOMBULA GAZI.(FOTO/VIDEO)

Policia bashkiake e Lezhës ka ndërmarrë një aksion në shëtitoret e Shëngjinit për të larguar tregtaret ambulantë të cilët përdorin bombulat e gazit.Administratori i Shëngjinit Tonin Uldedaj thekson se nuk do të kete asnjë tolerim.Artikuj Pasardhes

LEZHE, DEMTOHEN KONTENIERET E MBETURINAVE.(FOTO/VIDEO)

Njerëz të papërgjegjshëm i kanë vendosur flakën kontenierëve të mbeturinave në disa zona të Lezhës.Drejtori i shërbimeve publike pranë bashkisë së Lezhës Ndue Lushi tregon se kostoja është mjaft e madhe për firmën e pastrimit dhe për bashkinë pasi një kontenier kushton 200 euro. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *