TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DR.E SIG.SHOQERORE/SI MUND TE SIGUROHENI!

Një fushatë sensibilizuese është ndërmarre nga drejtoria e sigurimeve shoqërore në Lezhë e cila kishte si qëllim për tu ardhur në ndihmë qytetarëve me informacione se çfarë duhet për tu siguruar.Artikuj Pasardhes

LEZHE, MESHE E SHENJTE NE NDER TE GJERGJ KASTRIOTIT.(FOTO/VIDEO)

U mbajt në Katedralen e Shën Nikollës në Lezhë mesha e shenjtë e organizuar në nder të figurës së heroit tonë kombëtar.E mbështetur nga Konferenca Ipeshkvore e Shqipërisë në bashkëpunim me Kishën Katolike në Kosovë dhe Arqipeshëkvinë e Tivarit organizuan shtegtimin e kishës mbarë Shqiptare në Lezhë.Në këtë shtegtim morën[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *