TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, URGJENCA LEZHE/KUJDES NGA DIELLI DHE TEMPERATURAT E LARTA!(FOTO/VIDEO)

Urgjenca e spitalit rajonal të Lezhës gjatë sezonit të verës ka pasur një fluks të madh pacientësh.100 raste në 24 orë paraqiten pranë urgjencës së këtij spitali me simptoma të ndryshme.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *