TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NE SPITALIN RAJONAL PAPRITUR MUNGOJNE 6 MJEKE!(FOTO/VIDEO)

Në spitalin rajonal të Lezhës mungojnë 6 mjekë kryesorë.Sipas drejtorit të spitalit Pashk Smaçi mungesa e tyre paraqet një problem mjaft të madh, një mungesë e tillë thekson ai krijon shume probleme me pacientët si dhe sorollatje të tyre.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, PREZANTOHET “IN LOVE” NGA PREÇ ZOGAJ.(FOTO/VIDEO)

“In Love”, ky është titulli i përmbledhjeje poezish nga Preç Zogaj, i cili u prezantua edhe në Lezhë.Prania në Lezhë për poetin Zogaj është një shenjë e dashurisë për qytetin.Aty ku u krijua si poet dhe një detyrim për miqtë e rinj e të vjeter të shkollës poetike.Ndaj edhe përzgjedhja[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *