TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, STUDIMET UNIVERSITARE/NIS PLOTESIMI I FORMULARIT A2.(FOTO/VIDEO)

Kandidatet për studentë kanë nisur plotësimin e formularit A2 ku mund të përzgjedhin deri në 10 degë studimi, ndërsa aplikimi për Lezhën do të jetë më datë 26 korrik.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, SHERBIMI ZJARREFIKES NE GADISHMERI NE PRAG TE VERES.(FOTO/VIDEO)

Shërbimi zjarrëfikës do të jetë në gadishmëri për gjatë gjithë stinës së verës ku problemet për këtë sektor janë më të mëdha.Drejtori Agustin Pepkolaj thekson se do të shtohet në Shëngjin një minifiljal i shërbimit zjarrëfikëS për arsyen se Shëngjini gjatë verës është i mbipopulluar dhe ka më shumë probleme.[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *