TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, USHTRIA PASTRON SHENGJININ, AKUZON VENDORET PER NEGLIZHENCE.(FOTO/VIDEO)

Bataljoni i ushtrisi si Vaut ti Dejës ka mbërritur në shëngjin për pastrimin e territorit nga mbetjet urbane.I pranishëm në këtë nismë ishte dhe zv.ministri i brëndëshëm i cili tha se pushteti vendor duhet të bëjë më shumë për sa i përket pastrimit.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, “FJALA ARTISTIKE” NE FORME KONKURSI.(FOTO/VIDEO)

Nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe të mesme të qytetit të Lezhës ishin pjesë e “Fjales Artistike” ku me interpretimet e tyre prekën të gjitha rrymat letrare.E gjitha erdhi e përgatitur në formën e konkursit midis shkollave, ku fituese u shpall shkolla e Gjadrit. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *