TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, INFRASTRUKTURA LE PER TE DESHIRUAR.(FOTO/VIDEO)

Rruga “FRAN IVANAJ” prej kohësh ndodhet në gjëndje tejet të amortizuar. Edhe pse shumë herë është ngritur si shqetësim askush nuk ka marre mundin të investojë në të.Kjo rrugë ndodhet vetëm pak metra larg qëndrës së qytetit të Lezhës.Artikuj Pasardhes

LEZHE, TRAJNIMI/SI TE JAPIM NDIHMEN E SHPEJTE.(FOTO/VIDEO)

Spitali Rajonal Lezhë organizoi diten e enjte trajnimin e stafit mjekësor për dhënien e ndihmës së shpejtë,në funksion të rritjes së shërbimit mjekësor të urgjencës.Ky trajnim është i pari në llojin e tij në nivel spitalor i çertifikuar nga Qëndra Kombëtare e Urgjencës Mjekësore, Shoqata Shqiptare e Urgjencës Mjekësore dhe[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *