TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MAMOGRAFI E LEVIZSHME FALAS PER GRATE E QYTETIT.(FOTO/VIDEO)

Prej një muaji në Lezhë ka mbërritur mamografia e lëvzshme për t’iu ofruar shërbim falas të gjitha nënave dhe grave të këtij qyteti.Sipas drejtorit të shëndetit publik janë identifikuar 2 raste me kancer si dhe dyshohet për 50 raste të tjera.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, NDIHMA EKONOMIKE/REAGON DEPUTETJA E PD METALIAJ.(FOTO/VIDEO)

Deputetja e Lezhës Lindita Metalia ka reaguar ndaj largimeve të padrejta nga Skema e ndihmës ekonomike në Lezhë.Ajo e shoqëruar nga Kryetari i Partisë Demokratike Paulin Marku si dhe Administratori i Shënkollit, kanë vizituar nga afër disa familje të përjashtuara padrejtësisht nga skema e ndihmës ekonomike, në fshatrat Tale 2[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *