TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PROJEKTI I PARLAMENTIT RURAL.(FOTO/VIDEO)

Në Shqipëri do të krijohet parlamenti rural që do të ketë si qëllim adresimin e problematikave për komunitetin që jeton në zonat rurale.Artikuj Pasardhes

LEZHE, PAS SHUME VITESH DEBORA ZBARDH LEZHEN.(FOTO/VIDEO)

Pas shume viteve qarku i Lezhës është gdhire i mbuluar nga petku i bardhe i dëborës.Dëbora nuk ka rënë në sasi shumë të mëdha dhe nuk ka krijuar shume veshtiresi.Ata të cilët i janë gëzuar rënies së dëborës e cila mbuloi gjithë vendin janë fëmijët të cilët kanë përfituar nga[…]

Lexo Me Shume »

LEZHE, AKSION ANTIDUHAN! (FOTO/VIDEO)

Në lokalet e Lezhës gjate dites së mërkurrë kanë mbërritur inspektorët shteterorë shëndetësorë për të parë nëse ligji kundër duhanit zbatohet.Kreu i ketij institucioni ka bërë me dije se deri më tani në Lezhë janë inspektuar 220 institucione si dhe janë marrë 2 masa administrative. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *