TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ME MIRE VONE SE KURRE/MIRATOHET BUXHETI I 2017!.(FOTO/VIDEO)

Këshilli i Bashkisë Lezhë është mbledhur dhe ka miratuar buxhetin për vitin 2017, buxhet i cili kap vlerën e rreth 14 mld lekë të vjetra. Ngerçet në këshillin bashiak kanë bërë që buxheti i këtij viti të miratohet në muajn korrik.
Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *