TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, 74 VJETORI I SHTABIT TE PERGJITHEM TE UNÇ.(FOTO/VIDEO)

Me rastin e 74 vjetorit te krijimit të shtabit të përgjithshem të ushtrisë nacional çlirimatare veteranet kane organizuar nje aktivitet për këtë ditë të shënuar për ta.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, PAS SHUME VITESH DEBORA ZBARDH LEZHEN.(FOTO/VIDEO)

Pas shume viteve qarku i Lezhës është gdhire i mbuluar nga petku i bardhe i dëborës.Dëbora nuk ka rënë në sasi shumë të mëdha dhe nuk ka krijuar shume veshtiresi.Ata të cilët i janë gëzuar rënies së dëborës e cila mbuloi gjithë vendin janë fëmijët të cilët kanë përfituar nga[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *