TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, URGJENCA SHENGJIN:MOS U EKSPOZONI SHUME NE DIELL.(FOTO/VIDEO)

300 raste në një javë janë paraqitur pranë ambulancës dhe urgjencës së Shëngjinit.Temperaturat e larta kanë shtuar numrin e pushuesve në plazhin e Shëngjinit dhe me shtimin e tyre janë rritur rastet të cilat kanë kërkuar shërbim pranë urgjencës.
Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *