TV LEZHA

TV LEZHA

KURBIN, DONACIONET NDIHMOJNE FAMILJEN NE NEVOJE.(FOTO/VIDEO)

Familja e Anton Gjokës nga gorreja e Kurbinit jeton në mes të skamjes dhe askush nga institucionet nuk e ka ndihmuar por kanë qënë fondacionet ato të cilat i kanë siguruar disa ushqime dhe veshmbathje.




Artikuj Pasardhes

LEZHE, VARFERI EKSTREME NE MBARE VENDIN.(FOTO/VIDEO)

Varfëria e tejskajshme ka mbërthyer familjet Shqipëtare e një ndër to është familja Berisha në lagjen Skënderbeg të qytetit të Lezhës.Kjo familje përbëhet nga tre anëtarë dhe jeton në kushte ekstreme varfërie.Kryefamiljarja bën thirrje për ndihmë pasi gjëndja në të cilën ndodhet është tepër e vështirë. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *