TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, AKU KONTROLLE DHE GJOBA GJATE GJITHE SEZONIT TURISTIK.(FOTO/VIDEO)

Inspektorët e autoritetit kombëtar të ushqimit që prej fillimit të sezonit turistik ndodhen në terren duke kryer inspektime ndërsa bëjnë me dije se gjatë muajt qërshor janë vendosur 7 gjoba për subjektet të cilat nuk plotësonin kushtet e tregtimit të produkteve.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, “RRJETA MIRMANGASH” ME KABUJ DHE TELA.(FOTO/VIDEO)

Rrjeti i telave dhe kabllove gjendet në çdo lagje të qytetit të Lezhës dhe paraqesin një pamje të shëmtuar për syrin e njeriut po ashtu paraqesin edhe një rrezik të madh për jeten e banorëve.Keto kabllo që qëndrojnë të varura ndërmjet objekteve e pallateve janë furnizues të energjisë elektrike dhe[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *