TV LEZHA

TV LEZHA

TIRANE, PRESIDENTI I AKORDON MEDALJEN “MJESHTER I MADH” SPORTISTIT LEZHJAN ARBEN KOLA.(FOTO/VIDEO)

Sportisti Lezhjan Arben Kola është dekoruar nga Presidenti i Republikës Bujar Nishani me medaljen “Mjeshtër i Madh” për kontributin e dhënë në fushën e sportit.
Artikuj Pasardhes

MOTI ME BORE DHE NGRICA, RRUGA E KOMBIT KALOHET ME VESHTIRESI (FOTO)

Në Rrugën e Kombit situata vijon të jetë e vështirë, automjetet qarkullojnë me shumë vështirësi si pasojë e borës së madhe. Duhet theksuar se reshjet vijojnë me intensitet të lartë. Pjesa më problematike deri tani është nga tuneli i Kalimashit deri në Rrëshen. Në segmentin e Rrugës së Kombit drejtuesit[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *