TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PLAZHI I TALES DESTINACION PER SHUME PUSHUES.(FOTO/VIDEO)

Vitet e fundit plazhi i tales në Lezhë ka tërhequr pushues nga e gjithë Shqipëria por jo vetëm edhe jashtë trojeve të saj.Pastërtia, shërbimet dhe qetësia janë disa prej arsyeve pse pushuesit po i drejtohen këtij plazhi gjithnjë e më tëpër.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *