TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE,PLAZHI I TALES/MUNGOJNE ROJET BREGDETARE DHE AMBULANCAT.(FOTO/VIDEO)

Mungesa e rojeve bregdetare dhe ambulancave në plazhin e tales paraqet një problem mjaft shqetësues për pushuesit të cilët kanë zgjedhur që pushimet e tyre ti kalojnë në këtë bregdet.Artikuj Pasardhes

LEZHE, MEMORIALI I “SKENDERBEUT” TERHEQ VIZITORE TE SHUMTE.(FOTO/VIDEO)

Përgjegjësi i monumenteve të kulturës pranë bashkisë së Lezhës Paulin Zefi thekson se numri i turistëve që vizitojnë memorialin e heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti është rritur ndjeshëm.Vizitorët më të shumtë janë nga Kosova dhe janë kryesisht nxënës dhe studentë, po ashtu të shumtë janë edhe turistët nga Europa si[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *