TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TURISTET NE UDHEKRYQ/MUNGOJNE PIKAT INFORMUESE.(FOTO/VIDEO)

Qytetit turistik të Lezhes i mungojnë zyrat e informacionit në mënyrë që tu shërbejnë qytetarëve për tu orjentuar dhe për të gjetur më thjesht pikat turistike që ky vend ofron.Artikuj Pasardhes

LEZHE, PROF.DOK.TONIN ÇOBANI/QYTETAR NDERI I QYTETIT.(FOTO/VIDEO)

Professor doktor Tonin Çobani është shpallur qytetar nderi në 70-vjetorin e lindjes së tij.Ditëlindja e tij e 70-të, riktheu mes shumë emocionesh në memorje, vitet që ai ka jetuar dhe punuar në Lezhë, si mësues, studies e shkrimtar.Në bashkebisedim me autorin morën fjalën miq të autorit, shokë të fëmijërisë e[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *