TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, BASHKIA/LOJE FJALESH APO PUNE!?KALON PER TE DISATEN HERE AFATI I HEQJES SE KABLLOVE AJRORE.(FOTO/VIDEO)

Afati i dhënë nga bashkia e Lezhës që operatoret kabllore ato të transmetimeve dixhitale dhe të fibrave optike të hiqnin kabllot ajrore ka kaluar disa herë dhe akoma nuk është marrë asnjë masë për largimin e tyre.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *