TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, QYTETARET MBI POLITIKEN.(FOTO/VIDEO)

Qytetarët me afrimin e ditës së zgjedhjeve japin mendime të ndryshme për sa i përket partive dhe koalicioneve që mund të bëhen.
Artikuj Pasardhes

KURBIN, PERKUJTOHEN DESHMORET NGA FAMLJA QYPI.(FOTO/VIDEO)

Në 5 Maj 1952 në Bushnesh të Kurbinit, 10 burra u vranë në përplasje me forcat e policisë dhe të sigurimit të regjimit komunist.Familjarët e tyre, që jetojnë jashtë Shqipërisë, çdo vit shkojnë në Malin e Bardhë ku kujtojnë familjarët e vrarë nga diktatura. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *