TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MBERRIJNE MATERIALET ZGJEDHORE KZAZ-Të 12 DHE 13.(FOTO/VIDEO)

Kanë mbërritur materialet zgjedhore në qytetin e Lezhës për kzaz-të 12 dhe 13.Kryetari i kzaz-së 13 Ermal Pacaj ka treguar në një intervistë për mediat se situata është e qetë dhe se puna po avzhdon normalisht.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, PREFEKTI MBLEDH EMERGJENCAT CIVILE.(FOTO/VIDEO)

Prefekti i Lezhës Gjergj Prendi ka mbledhur emrgjencat civile për tu përgatitur për sa i përket stinës së dimrit.Prendi ka theksur se tre bashkitë e qarkut të Lezhës duhet ti perfshijnë emergjencat civile në buxhet në të kundert ai nuk do t’ ua miratoje buxhetin. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *