TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PEDIATRI:KUJDES FEMIJET NGA EKSPOZIMI NE DIELL.(FOTO/VIDEO)

Nisja e sezonit të plazhit dhe qëndrimi i tepërt në diell ka shtuar rastet pranë pediatrisë në Lezhë me fëmije të djegur nga qendrimi i tepërt në diell.Pediatri Mark Marku kërkon nga ana e prindërve të jenë më të kujdesshëm ndaj fëmijëve.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, MASIVI I GUREVE GODET AUTOBUZIN/2 TE LENDUARA.(FOTO/VIDEO)

Një autobus që transportonte vajza e gra punonjëse të një firme u godit nga një masiv shkëmbor në aksin Lezhë-Shëngjin, duke rrezikuar të shkaktojë një tragjedi. Për pasojë dy të reja, mbeten të plagosura, njëra nga të cilat ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës pasi ka marrë[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *