TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NDIHMA EKONOMIKE E BLLOKUAR PRE 2 MUAJSH.(FOTO/VIDEO)

Prej dy muajsh në bashkinë e Lezhës nuk shpërndahet ndihma ekonomike dhe kjo për shkak se këshilli bashkiak nuk mblidhet për ta miratuar. Sipas drejtorit të ndihmës ekonomike kjo situate është kthyer në një problem mjaft shqetësues pasi shumë familje nuk kanë të ardhura të tjera.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *