TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, QYTETARET NUK I BESOJNE ME POLITIKES.(FOTO/VIDEO)

Qytetarët nuk besojnë më në programet që kandidatët për deputetë u prezantojnë pasi siç ata shprehen pas 25 qershorit i harrojnë të gjitha premtimet e bëra.Artikuj Pasardhes

LEZHE, KZAZ-të GATI PER NUMERIMIN E VOTAVE.(FOTO/VIDEO)

Kzaz-të 12 dhe 13 në Lezhë janë në punë e sipër për organizimin final për ditën e zgjedhjeve të 25 qërshorit.Kryetari i kzaz 12 erion gjonaj (perfaqesues i PD) ka theksuar se çdo gjë po shkon më së miri përveç faktit se partitë e vogla nuk kanë sjellë listat me[…]

Lexo Me Shume »

LEZHE, ARBERESHET NUK E HARROJNE SKENDERBEUN.(FOTO/VIDEO)

Qytetarëve të Lezhës, përfaqësuesve të pushtetit vendor i’u bashkuan edhe 150 Arbëreshë në meshën e shenjtë të mbajtur në kuadër të 550 vjetorit të vdekjes së heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti Skenderbeut. Mesha e shenjtë e celebruar nga monsinjor Anxhelo Masafra pati edhe një të veçantë, mesazhin e percjellë në[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *