TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ZJARRI RREZIKON BANESAT DHE DEPOT E KARBURANTEVE.(FOTO/VIDEO)

Një zjarr ka rënë në zonën e kënallës duke djegur një siperfaqe të konsiderueshme.Sipas drejtorit të shërbimit zjarrëfikës falë ndërhyrjes së shpejtë është larguar edhe rreziku pasi aty pranë ndodheshin edhe shtepi si dhe depot e karburantit.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *