TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KLASA E PARE E SHKOLLES “GJERGJ KASTRIOTI” FESTON ABETAREN. (FOTO/VIDEO)

Klasa e parë e shkollës “Gjergj Kastrioti” ka festuar festën e abetares.Fëmijët të emocionuar, të lumtur dhe të buzëqeshur kanë performuar para prindërve të tyre vjersha dhe këngë të shumta ndërsa janë duartrokitur me shumë dashuri nga këta të fundit.

Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *