TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHITJA E VOTES SI “SHITJA E NDERIT”.(FOTO/VIDEO)

Shitblerja e votës përbën një krim dhe dënohet me ligj.Qytetarët të pyetur përsa i përket këtij fenomeni Shqiptar shprehen se diçka e tillë nuk duhet të ndodhë pasi siç ata shprehen, një person që shet votën shet nderin e tij.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *