TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, QYTETARET:PER FUSHATE VETEM FLAMURI KUQ E ZI. (FOTO/VIDEO)

Ndryshe nga çdo fushatë zgjedhore bie në sy mungesa e vendosjes së flamujve dhe banderolave nga ana e partive politike.Qytetarët të pyetur për sa i përket këtij fakti shprehen se duhet të vendoset vetem një flamur ai kuq e zi.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, DIJA NUK FRENOHET AS NGA FENOMENI I GJAKMARRJES. (FOTO/VIDEO)

17 familje janë të ngujuara në rrethin e Lezhës.Por në dy vitet e fundit, fëmijë të cilët janë pjesë e familjeve të prekura prej këtij fenomeni, vazhdojnë shkollën pa problem.Kështu është shprehur kryetari i pajtimit të gjaqeve Pjetër Gjoka.Ai ka theksuar se falë punës së vazhdueshme në disa raste është[…]

Lexo Me Shume »

SHENGJIN, HAPET SEZONI TURISTIK.(FOTO/VIDEO)

Në një atmosferë mjaft të bukur Shëngjini ka çelur sezonin turistik.Në shëtitoren Willson u organizua një panair ndërsa shumë pushues u benë pjesë e një koncerti të organizuar nga bashkia e Lezhës.Kryetari i bashkisë i pranishëm në hapjen e sezonit turistik u shpreh se Shëngjini do i mirëpresë më së[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *