TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, 1 QERSHORI/FEMIJET ÇELIN EKSPOZITEN E TYRE. (FOTO/VIDEO)

Festa e 1 qërshorit ka çelur në qytetin e Lezhës ekspozitën me piktura të fëmijëve.Pikturat kanë qënë të larmishme dhe të shumta në numër ku fëmijët kanë përcjellë në to botën e tyre të bukur.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *