TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, LAMTUMIRE GJOVALIN KADELI! (FOTO/VIDEO)

Eshtë përcjellë për në banesën e fundit deputeti dhe biri i Lezhës Gjovalin Kadeli i cili ndërroi jetë pak ditë më parë në një spital të Italisë ku po kurohej nga një sëmundje e rëndë.Mijëra qytetarë,
politikanë, kolegë, miq, të aferm e famijarë mes lotëve i kanë dhënë lamtumirën e fundit deputetit kadeli.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, RRITJA E PAKONTROLLUAR E ÇMIMEVE.(FOTO/VIDEO)

Çmimet e fruta-perimeve vazhdojnë të jenë të larta edhe pse pranvera ka trokitur.Në tregun e lirë të fruta perimeve në qytetin e Lezhës produket kanë pesuar rritje çmimesh po ti krahasojmë me të njëjtën periudhë të vitit të kaluar.Pas një vezhgimi edhe në dyqanet e fruta-perimeve vihet re se çmimi[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *