TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, RRUGET NE LAGJEN GURRA TE AMORTIZUARA/BANORET: ASKUSH NUK VE DORE.(FOTO/VIDEO)

Rrugët në lagjen gurra të qytetit të Lezhës ndodhen në gjëndje thuajse të amortizuar.Banorët e kësaj lagjeje shprehen mjaft të lënë në harresë nga shteti dhe kërkojnë zgjidhje të menjëhershme.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, RRUGA QE NUK U RREGULLUA KURRE! (FOTO/VIDEO)

Një rrugë e cila përshkon lagjen e Ish-Frutores në qytetin e Lezhës ndodhet në gjëndje të amortizuar.Situata më shqetësuese është në ditët me shi pasi gropat e pranishme në këtë rrugë mbushen me ujë duke bërë të vështirë kalimin e banorëve. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *