TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE,SFIDA PER SHQIPERINE PREZANTON KANDIDATET.(FOTO/VIDEO)

Partia sfida për Shqiperinë ka bërë prezantimin e kandidatëve të saj për deputetë në qytetin e Lezhës.Të pranishëm në këtë takim përveç themeluesve ishin qytetarë të ndryshëm të iteresuar mbi vizjonin dhe projektet e kësaj partie.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *