TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHKOLLA KOLIN GJOKA/PROJEKTE POR VETEM NE LETER.(FOTO/VIDEO)

Godina e ish shkollës Kolin Gjoka në qytetin e Lezhës qëndron në gjëndje të mjeruar me xhama të thyer e mure të rrënuara. Drejtori i arsimit pranë bashkisë së Lezhës bën me dije se bashkia ka një projekt për këtë godinë por që duhen gjetur fondet.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, “FJALA ARTISTIKE” NE FORME KONKURSI.(FOTO/VIDEO)

Nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe të mesme të qytetit të Lezhës ishin pjesë e “Fjales Artistike” ku me interpretimet e tyre prekën të gjitha rrymat letrare.E gjitha erdhi e përgatitur në formën e konkursit midis shkollave, ku fituese u shpall shkolla e Gjadrit. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *