TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, LIBRA PREZANTON KANDIDATET NE LEZHE.(FOTO/VIDEO)

Libra ka bërë prezantimin e kandidatëve për deputet të qarkurt të Lezhës.Në këtë takim merrte pjesë kryetari i Libra-s Ben Blushi si dhe shume simpatizantë te Libra-s.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *